Vārdadienas svin: Daina, Dainis, Dainida
*
*
sakums vestule meklet lapas karte *
 
*  P A R   S K O L U
* 1919. gadā sāka darboties pirmā valsts skola Talsos – Talsu pilsētas pamatskola, kurā ieguva sešu klašu izglītību. Skola atradās Skolas, tagad Justīna Grota, ielā (Talsu Kristīgâs vidusskolas telpās)...  Lasīt vairāk*
*
*  S K O L Ē N I
* Mūsu skolā mācās daudz dzīvespriecîgu skolēnu. Tie ir gan mazie pirmklasnieki, kuri starpbrīžos skraida pa skolas gaiteņiem, gan pusaudzes meitenes, kuras kaitina puišus, gan vecāko klašu skolēni, kuri cenšas mazos... Lasīt vairāk*
*
*  S K O L O T Ā J I
* Cilvēki, kuri skolu mums tiešām padara par otrajām mājām. Cilvēki, kuri rūpējas, lai mums katram dzîvē būtu mērķi un, lai mēs censtos tos piepildīt. Cilvēki, kuri palīdz mums saprast ko no dzîves vēlamies. Cilvēki ar apbrînojamu pacietîbu un neizsmeļamu enerģiju...  Lasīt vairāk*
Karjeras izglitiba
EKO nometne
Gudrinieku skola
E-klase veckiem
Stundu saraksts
*  JAUNĀKĀS GALERIJAS

Zinību diena 03.09.2018.*  TALSUPAMATSKOLA @ TWITTER
 
* J A U N U M I

27 Mar 2018
Lepojamies!

Lepojamies ar mūsu skolēnu sasniegumiem!
Paldies skolotajai Vairai Kamarai!


25 Mar 2018
Projekts"Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"
21. martā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 6., 7., 8., klašu skolēni apmeklēja SIA "Betolli". Uzņēmuma vadītāja Līga Krauze skolēniem pastāstīja par “Betolli” pamatdarbību -kreklu, kleitu, dažādu aksesuāru un latvisku suvenīru ražošanu. Pasākuma laikā skolēni varēja iepazīt apģērba dizainera, apģērba konstruētāja, piegriezēja un šuvēja profesiju. 
Skolēni darbojās arī prakstiski, no sagādātajiem materiāliem šuva tauriņu. 
Izvērtējot savu veikumu, jaunieši apstiprināja, ka ir gandarīti par paveikto, jo apguvuši jaunas prasmes un iemaņas. Rezultātā, katram jaunietim oriģināls, pašgatavots aksesuārs - tauriņš. 

                                                                    Karjeras konsultants  Inguna Fricberga
 


21 Mar 2018
Prieks!
 Prieks par Ričarda Pulksteņa sasniegumiem.  Paldies  skolotājām Linetai Mūrniecie un Sanitai Lejai!

 

20 Mar 2018
Lepojamies!
Prieks un lepnums par mūsu skolas logopēdi Gitu Zalviņu!


18 Mar 2018
Žūrija novērtē meiteņu sniegumu un zināšanas.
No 90 pamatskolām Talsu pamatskolas SMU Glass Dreams tika izvirzīts nominācijai Sociāli atbildīgākais uzņēmums. Par šo nomināciju cīnijās labākie 5 uzņēmumi, finālā mēs piekāpāmies. Lepojos ar savām meitemēm! Paldies Žanetei Viesei, Mārai Makstniecei, bet vislielākais paldies Martai Muceniecei un Alisei Eniņai par grūtāko un pieredzei bagātāko darbu paveikšanu!
                                                                                                          sk. Dace Jansone

 04 Mar 2018
Lepojamies!
1.martā Ventspilī notika Kurzemes vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”. Lepojamies ar mūsu skolēnu sniegumu! Paldies pedagogiem Ingai Smildziņai, Dinai Bičulei un Gunitai Pauliņai.


23 Feb 2018
Lepojamies!
Lepojamies ar mūsu skolēnu sasniegumiem!
Paldies pedagogiem Ingai Smildziņai, Dinai Bičulei un koncertmeistarei Gunitai Pauliņai!22 Feb 2018
Karjeras attīstības atbalsta pasākums Pavārmākslas meistarklase „Kam darbs, tam maize”
 

    Ir vairāki veidi, kā  pētīt  profesijas. Talsu pamatskolas 1. klašu skolēniem  bija lieliska iespēja iepazīt  profesiju pavārmākslas  meistarklasē „Kam darbs, tam maize”.
 Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.  Meistarklasi  vadīja  Ventspils tehnikuma  pasniedzējs Aivars Varņeckis, pastāstot  par  nepieciešamajām prasmēm un galvenajiem darba pienākumiem šajā profesijā.
    Pavāra ikdiena noris daudzveidīgu ēdienu pagatavošanā un noformēšanā, kā arī produktu pasūtīšanā, ēdienkartes izveidē, drošības un higiēnas prasību ievērošanā.
     Profesionāla pavāra uzraudzībā, ikvienam bija iespēja  pagatavot  kanapē  maizīti ‘’Mārīte”, sāļo groziņu pildītu  ar siera masu,  saldo  groziņu ar zemeņu “rozīti” un augļu uzkodu “Ezis”.  
Pavāra meistarklases noslēgums notika pie pašu  servēta galda.
    Degustējot pagatavoto, skolēni varēja novērtēt savu veikumu un  piekrist  atziņai  “Ēšana ir nepieciešamība, bet gatavošana - māksla.”
                                                                              Pedagogs karjeras konsultants I. Fricberga