JAUNUMI

Projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros skolēni dodas uz Liepājas teātri
Latvijas simtgadei veltītā projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros piektdien, 23. novembrī, Talsu pamatskolas abu sesto un astotās klases skolēni baudīja Liepājas teātra izrādi "Sniegbaltīte un septiņi rūķīši". Izrādes režisors Dž. Dž. Džilindžers, mūzikas autors Kārlis Lācis. Jauniešiem bija iespēja baudīt senās brāļu Grimmu pasakas ļoti mūsdienīgo versiju pusaudžiem saprotamā scenogrāfijā un aktierspēles meistarībā, kas daudziem lika aizdomāties par patiesajām dzīves vērtībām: mīlestību, sirdsapziņu un piedošanu.
Pēc izrādes astotā klase devās ekskursijā uz Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu, kur skolēni varēja iepazīties ar nākotnes profesiju un pabūt Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars", bet pa to laiku sestās klases iepazinās ar vairākām profesijām Liepājas teātrī. 
Pēcāk jaunieši devās uz Liepājas Karostu, kur astotā klase gida pavadībā izzināja Karostas svarīgākos objektus, tās vēsturi un arī Ziemeļu fortus. Sestās klases iejutās ieslodzīto lomā Liepājas Karostas cietumā, kur iepazina cietuma telpas virssardznes komandiera stingrajā vadībā.                                                  
Filmu studijas "Avārijas brigāde" ar kino lekciju "Iepazīsties- leļļu kino!"
Projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros 23. novembrī Talsu pamatskolā viesojās filmu studijas "Avārijas brigāde" darbinieki ar kino lekciju "Iepazīsties- leļļu kino!". Skolēni uzzināja, kā izgatavo lelles un ieskaņo filmas, kādi darba pienākumi ir jāveic operatoram un animatoram.
Daudz laimes Latvijai 100. dzimšanas dienā!
16. novembra pēcpusdienā Talsu pamatskolas klašu kolektīvi savija skaistāko latviešu dziesmu vainagu un godināja Latviju 100. dzimšanas dienā!

Talsupamatskola

Talsupamatskola

Jaunākais GALERIJĀ

MEKLĒ MŪS ŠEIT:

KONTAKTI:

TALSU PAMATSKOLA
Gaismas iela 1, Talsi
LV-3201
Tel.: 63291842
E-pasts: talsupamatskola@talsi.lv

ATRAKSTI MUMS: